Про навчальну програму TERRA

«TERRA. Курс на сталий розвиток» - програма короткострокового міждисциплінарного дистанційного навчання для керівниць/власниць МСП агропродовольчого сектору в рамках проекту ПРООН «Побудова кращого майбутнього: Відновлення ММСП України після COVID у напрямку посилення стійкості та сталого розвитку».
Ініціатор навчальної програми – Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні, виконавець – консорціум експертних організацій на чолі з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та за участі ГО «Центр стратегій та комунікацій Синергія в дії» й Всеукраїнської ради жінок-фермерок.

Програма має на меті надати жінкам, які працюють в агріфуді освітню підтримку та нові інструменти ведення бізнесу, а авторкам 40 кращих робіт, які пройшли публічний захист й були відібрані до фіналу, – персональну фахову консалтингову підтримку для підготовки бізнес-проєктів до реалізації.

Програма «TERRA. Курс на сталий розвиток» проводиться в Україні вперше
й триватиме у березні — жовтні 2022 року.

120 учасниць програми – керівниць/власниць підприємств малого та середнього бізнесу, зайнятих у сфері агро та громадського харчування, навчатимуться та готуватимуть проєкти акселерації свого бізнесу в період
з березня по жовтень 2022 року.

Made on
Tilda