Конкурс робіт

Конкурсна робота – проєкт, підготовлений учасницею TERRA протягом навчального етапу під керівництвом ментора/рки і спрямований на вдосконалення її бізнесу й запровадження практик сталого розвитку в агропромисловому секторі відповідно до Глобальних цілей тисячоліття, ухвалених ООН.
На першому етапі навчальноъ програми TERRA всі учасниці готують конкурсні роботи, які на момент подачі на розгляд Оргкомітетом мають бути оформлені згідно затверджених Правил та вимог і відповідати усім, без винятку, Критеріям.

Учасниці представляють конкурсні роботи на публічному захисті, який проводиться Оргкомітетом із застосуванням кількох рівнів оцінювання.
Сорок переможниць конкурсу проєктів виходять до фінальної частини TERRA, де під керівництвом коучів працюватимуть над завершенням своїх проєктів до повної їх готовності до впровадження.

У випадку рівної суми балів у кількох учасниць рішення щодо проходження до наступного етапу ухвалює Оргкомітет – самостійно або, за необхідності, після консультацій з Експертною радою з оцінки проєктів.

Made on
Tilda