Навчальний план групи «Розвиток бізнесу, що працює в умовах війни»

Учасниці: жінки, що мають досвід керівництва підприємствами малого та середнього бізнесу агропродовольчого сектору, які продовжують вести бізнес на традиційних ринках.
Формат занять: тематичні модулі в онлайн-режимі.
Кількість занять: 18 (7 лекцій, 11 практикумів).
Тривалість заняття: 1,5 академічних години кожне.
Для кожної учасниці: коучинг для розроблення персонального проєкту акселерації власного бізнесу з метою впровадження інноваційних сталих бізнес-моделей та підготовка до внутрішнього конкурсу проєктів.
Модуль 1. Розвиток бізнесу в кризових умовах
Аналіз нових умов та визначення місця вашого бізнесу на ринку. Як забезпечити гнучкість стратегії та швидку адаптацію бізнесу в умовах слабкої передбачуваності? Формування антикризової стратегії. Зустріч із представниками МСБ, які трансформували свій бізнес.   
Модуль 2. Бізнес-процеси
Точки росту і трансформації бізнесу: ресурсозбереження, логістика, переробка, пакування тощо. Антикризовий операційний менеджмент. Як побудувати нові ланцюги постачання та забезпечити їх ефективність?
Модуль 3. Збереження та розвиток команди
Як зберегти команду або сформувати її в нових умовах? Стратегії підтримки і розвитку команд у кризових умовах. Працевлаштування переселенців та учасників бойових дій. Психологічна підтримка співробітників.
Модуль 4. Сертифікація продукції
Принципи сертифікації. Стандарти сертифікації для виробників продуктів харчування. Принципи HACCP (ХАССП) для внутрішнього ринку. Основні етапи процесу сертифікації.
Модуль 5. Фінанси
Зміни в законодавстві. Фінансовий менеджмент в нових умовах. Антикризовий фінансовий план. Доступ до фінансів. Державна підтримка: фінансування агро та прямі закупівлі. Пільгові кредитні програми. Міжнародні грантові програми. 
Модуль 6. Розвиток агропродовольчого ринку
Зміна тенденцій розвитку агропродовольчого ринку. Зміна структури споживання і попиту. Новий маркетинговий план.
Модуль 7. Кластери та бізнес-асоціації
Роль партнерства в розвитку бізнесу. Кооперативи. Кластери. Переваги членства в бізнес-об’єднаннях. Приклади захисту бізнесу членів бізнес-об’єднань. Адвокація інтересів бізнесу.
Made on
Tilda