Чи можу я взяти участь у Програмі, якщо зараз перебуваю в статусі внутрішньо переміщеної особи, але почала працювати на новому місці?
Ми внесли зміни до навчального курсу, і одну з груп складуть учасниці, чий бізнес релоковано. Том,у якщо Ви працюєте в агросфері й готові розпочати навчання й роботу над проєктом, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму на головній сторінці сайту та приєднуйтеся до 120 слухачок Програми TERRA.
Через війну мій бізнес зазнав суттєвих втрат, зберігати його попередню спеціалізацію я вважаю неефективним та недоцільним. Тому я вирішила опановувати нову нішу в агро.Чи можу я взяти участь у Програмі TERRA?
Будь ласка, можете, якщо продемонструєте розуміння засад і перспектив роботи в новій ніші та запропонуєте цікаву ідею проєкту. Зі свого боку організатори забезпечать вам теоретичну підготовку та практикуми, а також консалтингову підтримку для доопрацювання проєкту і його готовності до реалізації (звісно, якщо Ви успішно пройдете публічний захист роботи).
Літо – традиційно напружений час, а нинішнього літа навантаження на зайнятих в агрофуді зросло в рази. Чи матиму я можливість отримувати записи лекцій, пропущених через об’єктивні причини?
Так, ми усвідомлюємо, у яких складних обставинах вам доводиться працювати, тому будемо надсилати учасницям записи занять. А Вас просимо за найменшої можливості повідомляти кураторів груп про вашу вимушену відсутність.
Made on
Tilda