Лектори

Навчити учасниць трансформувати знання
в інноваційні підходи та ефективні дії й утілити їх в проєкт розвитку бізнесу – така мета цього навчального курсу.
Олександра Бакланова
Керуючий партнер pro.mova, член Nestor Group та стипендіат Denton Transatlantic у Центрі Аналіз європейської політики (CEPA) у Вашингтоні, округ Колумбія.
Ігор Солодов
«Як тренер я працюю з громадськими організаціями з 1999 року, з комерційними – з 2008. У мене є досвід роботи з Астарта Холдинг. Я вже працював в проєкті UNDP та вважаю його одним з найкращих у своїй практиці. Це було навчання тренерів в Торговельно-Промисловій Палаті Тирасполя в Придністров’я». 
Олександра Альхімович
15+ років управлінського досвіду у сфері ІТ, харчовій промисловості, державному управлінні та освіті пройшла шлях від регіонального менеджера до керуючого директора Luxoft Ukraine з чисельністю персоналу 4000 співробітників, працювала експертом зі стратегічного розвитку Офісу по залученню інвестицій при Кабінеті Міністрів, співголова ІТ комітету Американської Торгово-Промислової палати в Україні.
Анастасія Голотенко
«Маю 6+ років тренерського досвіду та 4+ років психологічної практики з клієнтами; є ведучою груп психологічної підтримки в умовах війни; спеціалізуюся в темах роботи зі стресом, кризового психологічного консультування, психологічної підтримки в умовах невизначеності та вимушеної міграції, побудови життєвих перспектив».
Наталія Заверуха
«Останні дванадцять років я працюю у сфері ІТ консалтинг. Маю досвід з управління автоматизацією проєктів. Маю досвід роботи з клієнтами з різних сфер бізнесу, що дозволяє мені поєднувати свій досвід з різних галузей промисловості та надавати клієнтам найкращі практики з різних ринків та ідей для розвитку, тому я вважаю, що це я той, хто зможе якісно укомплектувати вашу команду спеціалістів і реалізовувати проєкти з підвищеною доданою вартістю».
Ольга Слободянюк
«Я працюю у сфері фінансового менеджменту з 2007 року, а з аграріями з 2016 року. Розробляю фін. моделі різних агробізнесів. Це сади, овочеві ферми, ягідні ферми, тепличні комплекси, пасіки, птахоферми. Розробила 100+ фінансових моделей агропідприємств. 50+ аграріїв розробили свої фінансові плани на моїх тренінгах-практикумах. Порахували собівартість їх продукції. Провели оптимізацію їх бізнес-моделей».
Ірина Титарчук
«20 років працювала в аграрному університеті й викладала предмети «Фінанси», «Бюджет», «Менеджмент». Також маю понад 2 роки досвіду роботи експертом у проєкті з підтримки аграрний сектор. Знання законодавства України у сфері державної підтримки аграрного сектору та досвід бізнес-консультування з цих питань підтверджує не тільки мої теоретичні, а й практичні навички. Досвід Тренера також підтверджується моєю участю в проєктах з розвитку жіночого підприємництва та жіночого лідерства».
Галина Янишівська
Має великий практичний досвід у побудові брендів, створенні продуктів, запуску маркетингових кампаній у даному секторі. Також протягом останніх «кризових» років я працювала як тренер та консультант для малого та середнього бізнесу агропродовольчого сектору.
Ольга Донцова
«Мій досвід тренерства в галузі стандартів харчової безпеки складає 5+ років (з 2017). Виконано 4 тренерських проєкти разом з Академією «Прирост» Української Академії Якості (2018-2020), разом із TÜV Україна (4 групових проєкти, 3 корпоративні проєкти)».
Made on
Tilda